029Gamtos ir žmogaus, fizikos mokytoja Zita Ferevičienė vedė pamoką 1a klasės mokiniams. Pamokos tema – žaislų naujovės. Mokytoja vaikams papasakojo, kad kai augo mokinių močiutės populiarūs žaislai buvo sukučiai ir barškynės. Tik turtingos šeimos galėjo įsigyti įmantrių ir madingų žaislų. Labai buvo paklausūs paprasti, namie padaryti žaisliukai. Šiais laikais tokia didelė žaislų įvairovė, kad sunku ir išsirinkti. Mokytoja vaikus supažindino su šių laikų pulteliu valdomais: automobiliu ir sraigtasparniu. Atskleidė šių žaislų unikalumą, bei suteikė galimybę vietoj juos išmėginti. Mokiniai pasidarė trasą ir surengė puikias lenktynes. Vaikai labai žavėjosi automobiliu:
- Gerulis, aš turėjau tokį, bet mažesnį!

Vėliau vyko varžybėlės! Mokiniai iš lego kaladėlių turėjo pastatyti patį aukščiausią bokštą. Bokštas turėjo išsilaikyti, kieno pastatytas statinys nesugriuvo – gavo prizą. Labai džiugu, visi mokiniai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais.
Šauni pamoka! - sakė 1 a klasės mokiniai.
Pamokos metu vaikai žaislų pagalba ne tik linksminosi,bet ir lavino atmintį, dėmesį bei mąstymą.