P1100472Jau įpusėjo projektas „Netradicinė mokslo savaitė". 1b, 2b ir 4 klasių mokiniai ir mokytojos džiaugiasi įvykusiomis įdomiomis pamokomis. Vaikams labai patiko gaminti mokytojos Vilmos Glaveckienės sumanytus darbelius. Mokiniai smagiai sportavo žaisdami Xbox'o žaidimus. Ketrvirtos klasės mokiniams labai patiko Dalios Skučienės parodyti bandymai chemijos kabinete. 1b klasės mokiniams įdomu buvo sužinoti apie energijos šaltinius ir parungtyniauti nuotoliniu būdu valdomų mašinų varžybose. Šią pamoką jiems vedė mokytoja Zita Ferevičienė ir 5-os klasės mokinys Simas. 2b ir 4 klasės mokiniams mokytoja Rasa Alaburdienė pristatė grafinę planšetę ir vaikai kūrybingai atliko įvairius darbelius. Kristina Kravčenko 2b klasės mokiniams sekė pasaką apie geometrines figūras ir įdomiai paaiškino jų reikšmę.

Mokytojoms ir svečiams už įdomias pamokas dėkoja Danutė Baranauskienė, Danutė Moisejevienė ir Asta Simanaitienė.