Emblema2011-2012 mokslo metais Prienų „Revuonos“ vidurinės mokyklos pirmokai  įsijungė į  viešosios įstaigos „Vaiko labui“ sukurtos ankstyvosios prevencijos programos  „Įveikiame kartu” įgyvendinimą . Praėjusiais metais, būdami priešmokyklinukais, dalyvavome programoje „Zipio draugai”. „Įveikiame kartu” mums buvo itin patraukli, nes ši programa lyg „Zipio draugų“ tęsinys, padedantis įtvirtinti pastarojoje vaikų įgytus įgūdžius.

Prevencijos programa „Įveikiame kartu” skirta lavinti 7-9 metų vaikų socialinius įgūdžius ir mokyti įveikti sunkumus. Programa kviečia tėvus ir pedagogus būti kartu su vaiku šiuo pilnu iššūkių jo gyvenimo laikotarpiu, moko  emocinių ir elgesio problemų ankstyvosios prevencijos būdų, padeda geriau pažinti vaiką,   ugdo vaikų atsparumą neigiamai aplinkos įtakai.

Mokiniai, vadovaujami mokytojos Virginijos Abramavičienės,  bus  skatinami drauge ieškoti išeičių, padedančių išspręsti kasdienius nesutarimus. Vaikai mokysis atpažinti savo ir kitų  jausmus, įžvelgti sunkumus sukėlusias priežastis, rasti išeitis iš keblios situacijos ir gerai jaustis, neužsisklęsti savyje, vis daugiau problemų įveikti savo jėgomis.

Emblema.jpg IMG_1554.jpg IMG_1558.jpg IMG_1572.jpg pirmokai.jpg