ZaliojiBalandžio 29 d. vyko šalies 6–7 kl. mokinių aplinkosauginio projekto „Žalioji olimpiada” protmūšis „Žalioji odisėja. Jaunučiai ‘21”. Protmūšyje dalyvavo 140 komandų iš įvairių Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų. Labai džiugu, kad tarp gausaus būrio buvo ir mūsų mokyklos komanda. Mūsų mokyklą atstovavo 7a klasės komanda ,,Gamtos draugai“. Ačiū tariame komandos nariams: Augustui Kurlavičiui, Augustui Kuzminskui, Rokui Vaicekauskui, Darijai Kuzmickaitei, Deimantei Černevičiūtei, Saulei Tamulaitytei.
Gavus rezultatus, paaiškėjo, kad mūsų mokyklos komandai sekėsi puikiai. Trys komandos surinkę 25 taškus pateko į BLIC turnyrą. Mūsų komandai pritrūko tik 1 taško (surinkome 24 taškus). Taigi labai džiaugiamės tokiu dideliu laimėjimu, nes būti ketvirtiems iš 140 komandų, tai tikrai labai puikus pasiekimas.