20200503 162001Mes visi esame kažkuo nusikaltę gamtai. Turime atiduoti jai duoklę. Kad ir nedidelę, tačiau jeigu nors kiekvienas po truputį – ir iškart gyvensime tvarkingiau, sveikiau, gražiau. Vadovaudamiesi šiuo šūkiu, "Revuonos" pagrindinės mokyklos gamtosauginio komiteto mokiniai, vadovaujami gamtosauginio komiteto koordinatorės Zitos Ferevičienės, nutarė dalyvauti respublikiniame ekologiniame konkurse “Mano žalioji palangė”. Šie metai buvo skirti žolininkei Eugenijai Šimkūnaitei. Pasižvelgę po žiniuonės receptus supratome, kad visi žolynai gamtoje yra tinkami mūsų sveikatai stiprinti. Mes išskyrėme iš gamtos vaistinėlės keletą: dilgėles, garšvą, kiaulpienę, liepžiedžius, česnakus. Vadovaudamiesi E. Šimkūnaitės palikimu „Nėr negydančių žolynų, bet razumno iš durno nepadarys ir jie“ sukūrėme žaliąją palangę "Gamtos vaistinėlė“.

Respublikinio ekologinio konkurso komisija žaliąją palangę "Gamtos vaistinėlė“ išrinko originaliausia, geriausia ir tapome šio konkurso nugalėtojais.