Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: [ROOT]/images/MM-2018-2019/2018-misija-sibiras

IMG 5916Spalio 18 d. mokykloje vyko Aplinkos ministerijos incijuojamas projektas- akcija ,,Misija: nulis“. Šiame projekte dalyvavo 9- 10 klasių mokiniai ir mokytojai. Šio projekto tikslas- informuoti visuomenę apie jų kasdien vartojamų produktų, transporto, elektros prietaisų žalą, naudojamų cheminių medžiagų savybes, jų poveikį žmogui ir aplinkai. Apie aplinkosaugines problemas mums papasakojo ir su mokiniais diskutavo Aplinkos apsaugos technologijų inžinierius Tomas Tradišauskas. Lektorius akcijos metu dalijosi naudingais patarimais, kaip prisidėti prie atsakingesnio vartojimo. Po pertraukos mokiniai patys atliko kūrybines užduotis apie aplinkosaugines problemas ir jų sprendimo būdus ir jas visi kartu aptarėme. Visi akcijos dalyviai padarė išvadą, kad kiekvienas visuomenės narys turi siekti kad visuomenė gyventų švarioje ir sveikoje aplinkoje, gamtiniai ištekliai būtų tinkamai naudojami, o turtinga gamtinė įvairovė būtų užtikrinta ateities kartoms.