DSCF1111Prienų „Revuonos" pagrindinėje mokykloje vėl šventė. Mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė priminė, kad aktyvus dalyvavimas tarptautinėje Gamtosauginių mokyklų programoje ketvirtus metus iš eilės atneša sėkmę. Gamtosauginės programos koordinatorė mokykloje Lina Guobienė, kalbėjo kaip mokyklos bendruomenei rūpi turėti švarią, saugią ir gražią mokyklą. Veikla buvo vykdoma pasirinktose srityse: mokyklos aplinkos, gamtos ir bioįvairovės, energijos ir vandens. Gamtosauginio komiteto mokinės pristatė įgyvendintą veiksmų planą. Ugdėme mokinių naujovišką požiūrį į savo aplinką, grąžinome aplinką kurioje gyvename, taupėme vandenį, elektrą, rūšiavome atliekas, mokėmės gyventi sveikai, saugojome mišką. Lietuvos žaliųjų judėjimo koordinatorius Renaldas Rimavičius pasveikino mūsų mokyklą sėkmingai dirbančią aplinkosaugos srityje, atitinkančią Gamtosauginėms mokykloms keliamus reikalavimus ir mokyklai įteikė ketvirtą Žaliąją vėliavą bei tarptautinį Gamtosauginių mokyklų sertifikatą.