Pirmą kartą Lietuvoje vyko Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, kurioje dalyvavo ir Prienų „Revuonos" pagrindinės mokyklos 7-9 klasių moksleiviai. Biologijos pamokų metu daugiau laiko buvo skiriama aplinkosaugai. Aplinkosauga – mokslas ne tik apie gyvūnus ir medžius, ji apima tokias sudėtingas temas kaip energetika, atliekų tvarkymo sistemos ir net politika. Olimpiadą inicijuoja Elektronikos platintojų asociacija (EPA). Aplinkosaugos olimpiada – tai moksleiviams skirto aplinkosaugos projekto „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!" tęstinis projektas. Kurio tikslas ne tik skatinti mokinių domėjimąsi gamtosauga, ugdyti jaunimo sąmoningumą atsakingai rūšiuoti atliekas bei saugoti gamtą, bet ir plėsti jaunimo akiratį.

Už aktyvų dalyvavimą olimpiadoje dėkojama: 7 kl. mokiniams: Butkui Emiliui, Damynui Povilui, Didla Splendid Mykolui, Garmutei Kotrynai, Kupstui Kristupui, Mikalauskui Mantui, Rasimaitei Dovilei, Stravinskui Pijui, Zagurskui Alvarui, Žemaičiui Elvinui; 8a kl. mokiniams: Alaburdaitei Ugnei, Aleksynui Orestui, Buzaitei Miglei, Kazlauskaitei Gretai, Mažeikai Erikui, Petraškaitei Karolinai, Mikušauskui Tautvydui, Sabotaičiui Mykolui Karoliui, Stankevičiūtei Miglei; 9 kl. mokiniams: Balnytei Joanai, Banionytei Karolinai, Dumbliauskaitei Aurelijai, Jurevičiui Arijui, Petraškaitei Laurai, Riliškytei Erikai, Sorakaitei Aistei, Zujūtei Gabrielei.