017„Revuonos" pagrindinės mokyklos aktų salėje vyravo šventinė nuotaika. Į šventę atvyko gamtosauginių mokyklų koordinatorius Lietuvoje Renaldas Rimavičius. Nuo 2010 m. mokyklos bendruomenė pradėjo dalyvauti gamtosauginių mokyklų programoje. Mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė pasidžiaugė, kad įgyvendinant veiksmų planą į aplinkosauginę veiklą aktyviai įsitraukė ne tik moksleiviai, mokytojai, aptarnaujantis mokyklos personalas, bet ir šeimos bei vietinė bendruomenė.Gamtosauginės mokyklos programos koordinatorė biologijos mokytoja Lina Guobienė renginio dalyviams pasakojo, kaip mažais žingsneliais buvo vykdoma veikla pasirinktose srityse: sveikos gyvensenos, mokyklos aplinkos, gamtos ir bioįvairovės.

Gamtosauginio komiteto mokiniai pristatė gamtosauginės mokyklos veiklą, pasakojo apie dalyvavimą projektuose ir akcijose. Neseniai buvo atliktas mokyklos ekologinio pėdsako tyrimas šiose srityse: elektros energijos ir šiluminės energijos suvartojimas, vandens suvartojimas, atliekos, maisto vartojimas, transporto ir mobilumo poreikiai. Daug netradicinių pamokų įvyko Prienų Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centre. Gamtos mylėtojai aktyviai dalyvauja Prienų miškų urėdijos organizuojamose šventėse. Gamtosauginių mokyklų koordinatorius Renaldas Rimavičius sveikino mokyklos bendruomenę įvykdžius Aplinkosauginio švietimo fondo keliamus reikalavimus ir mokyklai įteikė Žaliąją vėliavą ir sertifikatą jau trečią kartą.

015.jpg 017.jpg 018.jpg 019.jpg 022.jpg 20140512_112232.jpg