100 1718(1)2014 m.balandžio 30 d. Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centre įvyko Prienų rajono bendrojo lavinimo mokyklų Jaunųjų miško bičiulių pakopų normatyvų laikymas. Dalyvavo 53 mokiniai iš keturių rajono mokyklų.

Prienų „ Revuonos" pagrindinės mokyklos Jaunieji miško bičiuliai normatyvų laikymui daug ruošėsi. Mokėsi atpažinti miško medžių, krūmų, miško žvėrių ir paukščių rūšis. Susipažino su Lietuvos saugomų teritorijų klasifikacija, galimais bioįvairovės išsaugojimo ir gausinimo būdais. Mokinių žinias komisija įvertino puikiai.
20140430 100939I pakopos normatyvus išlaikė šie mokiniai: Gabija Laukaitytė ( 5 kl.), Paulina Udalova ( 5 kl.) Aistė Sorakaitė ( 8a kl.).
II pakopos normatyvus išlaikė: Silvija Butkutė (8a kl.), Laurynas Stravinskas ( 8a kl.), Rimantas Žvaliauskas ( 8a kl.).
III pakopos normatyvus išlaikė Karolina Banionytė ( 8a kl.).