20140317 121531Kovo 17 d., šalyje rengiama pavasario šventė „Paukščiai grįžta namo", skirta Pasaulinei miškų dienai. Jau tradicija tapusią šventę organizuoja Aplinkos ministerija ir Generalinė miškų urėdija.

Prienų miškų urėdijos girininkija į šią pavasario šventę pakvietė Prienų „Revuonos" pagrindinės mokyklos gamtos mylėtojus, 7b ir 8a klasių mokinius ir biologijos mokytoją Liną Guobienę. Konsultuojami biologijos mokytojos vaikai gamino inkilus, kuriuos atvežė paukščiams dovanų į Prienų šilą.Girininko Giedriaus Kasperaičio komanda labai gerai organizavo darbą: atvežė kopėčias, 14 inkilų kuriuos paruošė mokiniai ir girininkijos darbuotojai, numatė geriausias vietas kuriose paukščiai perėtų.Girininko pavaduotojas Vytautas Deimantavičius ir eigulys Alfonsas Pilvelis bendraudami su mokiniais kartu kėlė inkilus. Mokiniams papasakojo apie Prienų šilą ir jo ypatumus. Paaiškino ir parodė į kurį medį ir kokiu atstumu geriausia kelti inkilėlį, kodėl reikia pasukti landelę į pietų pusę, atsakinėjo į vaikų užduodamus klausimus. Nors pavasarinis oras nelepino šventės dalyvių, buvo smagu! Įdomi gamtos pamoka ir įgytos naujos žinios.