Tai Švietimo ir mokslo ministerijos, asociacijos „Europos judėjimas Lietuvoje“ bei Lietuvos verslininkų ir visuomenės veikėjų iniciatyva prisidėti prie jaunosios kartos skatinimo tobulėti, jų verslumo ir pilietiškumo ugdymo. Šio projekto rezultatas būtų didelis indėlis pilietinės visuomenės susiformavime Lietuvoje.

Projekto tikslas yra inicijuoti aktyviausios ir tuo pačiu pavyzdinės visuomenės dalies atstovų dalyvavimą bendro lavinimo mokyklų gyvenime, būtent: per savo asmeninį visuomenėje jau įrodytą pavyzdį drąsinti savo buvusios mokyklos dabartinius mokinius siekti kilnių asmeninių ar visuomeninių tikslų, gerų darbo rezultatų pasirinktoje veiklos srityje.

Prienų ,,Revuonos” vidurinė mokykla projekte ,,Drąsinkime ateitį“ dalyvauja nuo pačios projekto pradžios, tai yra nuo 2005 metų.

Kiekviena mokykla Lietuvoje išugdytų abiturientų tarpe tikrai turi daug pasiekusių asmenybių įvairiose srityse - verslininkų, sportininkų, mokslininkų, rašytojų, aktorių, ir pan. Ne išimtis ir mūsų mokyklą baigusieji. Mes šiuos sėkmingiausius abiturientus kviečiame į susitikimus su mokiniais, kurie bendrauja su jais betarpiškai ir įvairiomis formomis.

Toks bendravimas yra drąsinimas mokiniams, kurie, dažnai pilni nepasitikėjimo savimi, neteisingų ir negatyvių nuostatų, žalingai įtakojami ir t. t., dar tik pradeda atrasti savo asmenybės vertę ir ruošiasi eiti savarankiško gyvenimo keliu.

Mokiniai turi progą bendrauti su žmogumi, kuris mokėsi toje pačioje mokykloje, tame pačiame suole, kuris savo laiku buvo toks pats, kaip ir jie.

Projektas šiuo metu neapsiriboja vien susitikimais su buvusiais mokyklos mokiniais, tačiau vyksta ir daugiau įvairių iniciatyvų, pvz., AIDS dienai skirta akcija ,,Užteks tylėt.”, teminės klasės valandėlės ir panačiai, kuriose mūsų mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvauja.

Daugiau apie šį projektą ir mūsų mokyklos dalyvavimą jame galite paskaityti paspaudę šią nuorodą: http://www.drasinkimeateiti.lt/