IMG 1585Energija brangiai kainuoja,  todėl ją taupyti verta. Praktika rodo, kad racionaliai šeimininkaudami galime sutaupyti 10 procentų ir daugiau energijos bei atitinkamai sumažinti savo išlaidas. Svarbiausia ūkiškumas ir energijos naudojimas pagal poreikį.
Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla dalyvauja respublikiniame konkurse "Darni mokykla".  Vienas iš pagrindinių mokyklos uždavinių – elektros ir vandens taupymas mokykloje. Tuo tikslu, kad mokiniai dar daugiau sužinotų apie energijos taupymą, buvo pravestos integruotos fizikos ir informacinių technologijų pamokos "Saugi ir taupi elektros energija" 7 ir 8 klasėse. Pamokų metu mokiniai buvo supažindinami,  kodėl verta taupyti energiją,  kaip saugiai elgtis su elektra bei vyko diskusija apie klimato atšilimą.
Pamokų metu mokiniai gamino lankstinukus apie saugią ir taupią elektros energiją. Visų mokinių lankstinukuose buvo pateikta konkreti ir aiški informaciją. Jie buvo gražūs ir įdomūs. Visi lankstinukai buvo išspaudinti ir išdalinti mūsų mokyklos ir specialiojo ugdymo skyriaus mokiniams bei mūsų socialiniams partneriams lopšeliui-darželiui ,,Pasaka".

IMG_1576.JPG IMG_1578.JPG IMG_1584.JPG IMG_1585.JPG IMG_20150116_102226.jpg IMG_20150116_102258.jpg