DSCF7507Mūsų mokykla dalyvauja respublikiniame konkurse ,, Darni mokykla". Mūsų pagrindinis tikslas- kuo daugiau sutaupyti vandens ir elektros energijos mokykloje. Į šį konkursą įsitraukė daug mokinių. Vieni ant elektros jungiklių ir prie vandens čiaupų gamino lipdukus, kiti per integruotas pamokas pagamino lankstinukus,treti puošė eglutę su žaisliukais,kurie buvo pagaminti iš nenaudojamų elektros lempučių.Visuose mokinių darbeliuose atsispindėjo kaip ir kodėl reikia taupyti elektros ir vandens energiją.

IMG 1585Energija brangiai kainuoja,  todėl ją taupyti verta. Praktika rodo, kad racionaliai šeimininkaudami galime sutaupyti 10 procentų ir daugiau energijos bei atitinkamai sumažinti savo išlaidas. Svarbiausia ūkiškumas ir energijos naudojimas pagal poreikį.
Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla dalyvauja respublikiniame konkurse "Darni mokykla".  Vienas iš pagrindinių mokyklos uždavinių – elektros ir vandens taupymas mokykloje. Tuo tikslu, kad mokiniai dar daugiau sužinotų apie energijos taupymą, buvo pravestos integruotos fizikos ir informacinių technologijų pamokos "Saugi ir taupi elektros energija" 7 ir 8 klasėse. Pamokų metu mokiniai buvo supažindinami,  kodėl verta taupyti energiją,  kaip saugiai elgtis su elektra bei vyko diskusija apie klimato atšilimą.
Pamokų metu mokiniai gamino lankstinukus apie saugią ir taupią elektros energiją. Visų mokinių lankstinukuose buvo pateikta konkreti ir aiški informaciją. Jie buvo gražūs ir įdomūs. Visi lankstinukai buvo išspaudinti ir išdalinti mūsų mokyklos ir specialiojo ugdymo skyriaus mokiniams bei mūsų socialiniams partneriams lopšeliui-darželiui ,,Pasaka".

IMG 1564Mūsų mokykla dalyvauja konkurse ,, Darni mokykla". Pagrindinis šiame konkurse iškeltas tikslas- kuo daugiau sutaupyti vandens ir elektros energijos.Kad mokyklos bendruomenė kuo daugiau taupytų, buvo nuspręsta, kad ant elektros jungiklių ir prie vandens čiaupų būtų pakabinti lipdukai.
Lipdukus piešė 8- 10 klasių mokiniai. Visi lipdukai yra gražūs, orginalūs. Elektros taupymo lipdukai iškabinti kolidoriuose, kabinetuose, sporto salėje, valgykloje. Vandens taupymo lipdukai iškabinti kabinetuose, tualetuose prie kiekvieno vandens čiaupo.
Ačiū mokiniams ir mokytojams už dalyvavimą, gaminant vandens ir elektros taupymo lipdukus.

029Mūsų mokykla dalyvauja projekte ,, Darni mokykla". Viena iš šio projekto veiklų yra elektros ir vandens taupymas mūsų mokykloje. Šiuo metu didelį dėmesį skiriame elektros energijos taupymui. Kiekvienas, pamatęs be reikalo degančią šviesą, išjungia ją. Visi darbuotojai skatinami po darbo išjungti elektrinius prietaisus iš elektros lizdo.