20161024 170324Tobulindama mokymo ir mokymosi kokybę Prienų rajono švietimo bendruomenė įgyvendina Prienų rajono savivaldybės Švietimo skyriaus parengtą Erasmus+ programos projektą „Profesionalios aplinkos Prienų rajono mokyklose kūrimas“, kurį finansuoja Europos sąjunga. Projeko tikslas – kurti profesionalią aplinką Prienų rajono mokyklose stipinant tarptautiškumą ir suteikiant geresnes galimybes asmeninius poreikius ir organizacijos tikslus atitinkančiam kvalifikacijos tobulinimui.
Spalio 24-28 d. įvyko pirmieji projekto dalyvių mokymai „Teamwork as means for Enhancing Productivity“, Barselonoje. Į juos vyko dalyvauti ir Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Kristina Belenavičienė. Kursus organizavo DOREA education Institute.

Kursuose dominavo praktinis darbo metodas. Dalyviai susiskirstė į grupes ir turėjo sukurti kaitos projektą pagal naują modelį. Keturių dienų kursų metu dalyviai ugdė bendradarbiavimo, komunikacijos, tolerancijos įgūdžius. Mokymų metų įgijo žinių apie atsipalaidavimą, grupės dinamiką, visų narių efektųvų įtraukimą į darbą. Kursai vyko anglų kalba, todėl nebuvo paprasta suprasti ir vykdyti lektoriaus nurodymus. Tačiau intensyvaus ir aktyvaus komandinio darbo dėka visos grupės spėjo atlikti darbą laiku.
Po kursų kiekvieną dieną, projekto dalyviai skubėdavo aplakyti Barselonos įžymybių, todėl galima sakyti, kad laikas Barselonoje buvo išnaudotas ne tik dabrui bet ir aktyviam poilsiui.
Visi dalyviai grįžo padirbėję, patobulėję, bet kartu ir pailsėję. Kiekvienas į savo mokyklą parsivežė idėjų, kaip įyvendinti kaitos projektą, padėsiantį siekti kokybiškesnio ugdymo, sėkmingesio bendruomenės telkimo.

20161024_170324.jpg 20161026_110943.jpg 20161026_185757.jpg 20161027_162157.jpg