13046079 226780284361925 2121788755 nPrienų kultūros ir laisvalaikio centre kasmet vyksta vaikų ir jaunimo festivalis „Žaidžiame teatrą”. Šiais metais renginyje atvyko 11 kolektyvų iš įvairių rajono mokyklų. Prienų „Revuonos“ pagrindinei mokyklai atstovavo du kolektyvai: Valės Gustaitienės ir O. Vaikšnienės vadovaujamas „Dainos teatras“, kurio nariai parodė muzikinį spektaklį „Mergaitė ieško pasakos“ ir SUS „Muzikos būrelis“, vadovaujamas K. Belenavičienės ir O. Vaikšnienės. Mokiniai ir mokytojai susirinkusius džiugino išradingumu, nuoširdumu, kūrybiškumu, gražiu dainavimu. Smagu matyti vaikus, kurie nori ir gali išreikšti save scenoje. Juk šis mažas žingsnelis, kurį jie šiandien žengia scenoje, gali tapti ir didžiojo gyvenimo kelio prasme. To jiems ir linkiu. Dėkoju festivalio dalyviams bei juos rengusioms mokytojoms už puikias akimirkas, patirtą kūrybinį džiaugsmą.