1Sausio 16 d. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje vyko Prienų rajono mokinių kūrybos almanacho „Prienų krašto vyturiai“ keturioliktosios knygos pristatymas.

Keturioliktoje „Prienų krašto vyturių“ knygos šventėje dalyvavusieji jaunieji kūrėjai, prozininkai, poetai, esėistai, dailininkai, jų mokytojai, tėveliai ir draugai susipažino su naujuoju almanachu, kuriame septyniasdešimt septyni prozos, poezijos ir dailės kūriniai, įvairių kūrybos konkursų laureatų ir prizininkų darbai. Minėtą rinktinę sudarė ir redagavo mokytoja Vilija Juodsnukienė. Ją iliustravo Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos dailininkai, vadovaujami mokytojos metodininkės Aušros Deltuvienės.

3a klasės mokiniams knygelę „Prienų krašto vyturiai“ vartyti labai smalsu, džiugu! Čia, balto popieriaus lape, eilutėmis sugulė pagautos mintys: Dainetos Deleckytės, Perlitos Beržinskaitės, Nerijaus Juodsnukio, Emilijos Kazakauskaitės, Jokūbo Mažeikos, Smiltės Sabaliauskaitės.

Šventės dalyvius pasveikino Prienų rajono savivaldybės mero patarėja Jūratė Zailskienė. Dalyviams koncertavo Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos 1-2 ir 4-5 klasių mokinių ansambliai (vadovė mokytoja Lina Suchorukovienė).