FutbolistaiVasario 20 dieną Prienų arenoje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio berniukų mažojo futbolo 5x5 tarpzoninės varžybos, kuriose dėl vienintelio kelialapio į finalą kovojo Ukmergės "Užupio" pagr. mokykla, Utenos "Aukštakalnio" progimnazija, Šiaulių "Dainų" progimnazija ir Prienų "Revuonos" pagr. mokykla. "Revuoniškiai" pateko į tarpzonines varžybas, nugalėję stiprius varžovus Kauno zonoje. Tarpzoninėse varžybose "Revuoniškiai" "Ukmergiškius" nugalėjo 4:2,"Uteniškius" 5:2 ir Šiaulių komandą 7:3.
Prienų "Revuonos" pagrindinėje mokyklos komandoje žaidė Reinas Batutis, Alvaras Zagurskas, Povilas Damynas, Lukas Valukonis, Elvinas Žemaitis, Emilis Butkus, Mindaugas Naravas, Adomas Kurlavičius, Deividas Tilinskas.
Linkime sėkmės Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio finalinėse futbolo varžybose!