041Jau keletą metų vyksta bendradarbiavimas tarp ,,Revuonos" pagrindinės mokyklos ir Senukų paramos ir labdaros fondo. Todėl gruodžio 15 d. 6 klasės mokiniai ir keletas mokinių klubo narių dalyvavo edukacinėje programoje Harmony Parko žirgyne Vaizgaikiemyje.

Nuvykus į žirgyną, mus sutiko Harmony Park Jojimo sporto mokyklos trenerė Gabrielė Vaitkaitytė. Ji vaikams parodė ir papasakojo apie žirgyne laikomus žirgus. Mūsų mokyklos mokinė Ugnė Alaburdaitė parodė kaip balnojamas žirgas. Kaip žirgas buvo pabalnotas, kiekvienas mokinys su juo galėjo pajodinėti. Daugumai mokinių lankytis žirgyne ir pajodinėti su žirgais teko pirmą kartą.Mokiniai žirgyne buvo pavaišinti karšta kakava bei karšta bandele su mėsa.
Dėkojame senukų paramos ir labdaros fondui bei žirgų trenerei Gabrielei už puikią edukacinę programą, kuri vaikams paliko didelį įspūdį.

006.JPG 011.JPG 012.JPG 013.JPG 018.JPG 025.JPG 029.JPG 030.JPG 034.JPG 035.JPG 037.JPG 041.JPG