IMG 3642Lapkričio 12 dieną Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyko Prienų rajono mokinių (2004 m. gimusių ir jaunesnių) kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo ir Prienų „Revuonos" pagrindinės mokyklos 4a ir 4b klasių mokiniai. Mokyklos komandą ruošė mokytojos Virginija Abramavičienė ir Rita Dirdienė. Mūsų mokyklai atstovavo šie ketvirtų klasių mokiniai: Bieliauskas M.(4b), Guobytė G.(4b), Kuzmickaitė G.(4a), Matulaitis D. (4a), Milaševičius D.(4a), Prūsaitis D. (4a), Stankevičiūtė G.(4a),Šyvokas M.(4b), Tučinaitė V.(4b), Vaitkevičius E.(4b), Vilkaitė E.(4b), Žilinskaitė K. (4a). Ketvirtokai rungtyniavo su savo bendraamžiais iš kitų miesto mokyklų, po atkaklių kovų liko treti. Už laimėtą III vietą mokyklos komanda apdovanota Prienų KKSC Diplomu, kiekvienas komandos žaidėjas taip pat apdovanotas Prienų KKSC Diplomu.