DSC 05502014-06-23 mūsų mokyklos 9 narių komanda aplankė Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklą. Čia vyko Alytaus, Kauno, Kėdainių ir Preinų jaunimo mokyklų bendruomenių baigiamasis bendravimo ir bendradarbiavimo susitikimas.

Alytaus mokyklos direktorius Gintautas Draugelis pristatė savo mokyklą, parodė puikiai įrengtus mokymosi kabinetus ir naujai pastatytą, atitinkančią Europos reikalavimus, sporto salę. Labiausiai visus sužavėjo šiuolaikiškai įrengta sporto salė, kuri yra labai redvi, ekonomiška, joje patogu ne tik sportuoti, bet ir stebėti varžybas. Neveltui joje treniruojasi Alytaus miesto tinklininkai. Susitikimo programoje buvo numatyti ne tik pokalbiai, pasidalijimas patirtimi, bet ir salės atidarymas, kurio metu vyko tarpmokyklinės tinkinio varžybos naujojoje salėje. 4 komandos sužaidė po 3 rungtynes. Varžybos buvo draugiškos, tad niekas neskirstė vietų, nugalėjo draugystė, tačiau visos komandos buvo pastebėtos: geriausiai susižaidusi komanda - Kauno, vyriškiausia - Kėdainių, moteriškiausia - Prienų, margiausia – Alytaus. Įgijome naujos patirties ir naujų draugų, patyrėme daug įspūdžių, puikiai pasportavome.

DSCF5810.JPG DSCF5811.JPG DSCF5814.JPG DSCF5822.JPG DSC_0512.JPG DSC_0520.JPG DSC_0540.JPG DSC_0550.JPG