DSC02364Spalio 9 dieną, iš ryto, Kazlų Rūdos parke pradėjo šurmuliuoti jaunieji bėgikai. Tarp jų buvome ir mes, Prienų „Revuonos „ pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai. Šiose rudens kroso varžybose dalyvavome pirmą kartą.
Šiemet mūsų mokyklą atstovavo 7 atletai: Aleksevičius Kęstutis 7s kl.; Jancevičiūtė Laura 6s kl.; Jancevičiūtė Raminta 7s kl.; Juozaitytė Neringa 6s kl.; Sadonis Saulius 8s kl.; Savickas Tautvydas 8s kl. ir Šuvalskaitė Viktorija 9s kl. Visi mūsų mokyklos atletai dalyvavo 450 m. bėgime.

Geriausia pasirodė Viktorija Šuvalskaitė, kuri savo amžiaus grupėje užėmė trečią vietą, o Laurai Jancevičiūtei truputį pritrūko sėkmės, nes ji liko ketvirta ir negavo apdovanojimo. Tačiau nė vienas dalyvis neliko be apdovanojimų. Medalį laimėjome tik vieną, bet visi bėgikai gavo dovaną - 1,5 valandos laipioti Kazlų Rūdos STHIL virvių parke. Du mūsų mokyklos mokinukai įveikė tris trasas, o likusieji tik dvi trasas, bet visi grįžo laimingi.

DSC02353.JPG DSC02355.JPG DSC02357.JPG DSC02359.JPG DSC02360.JPG DSC02361.JPG DSC02362.JPG DSC02364.JPG