020Šių metų rugsėjo 12 d. Prienų „Revuonos" specialiojo ugdymo skyriaus 5-10 specialiųjų klasių mokiniai, lydimi mokytojų Vidos Petrulionienės ir Ingos Kuzminskienės apsilankė mokykliniame Povilo Garmaus muziejuje. Netradicinėje aplinkoje vyko pamoka „Rašytiniai ir nerašytiniai istorijos šaltiniai". „Revuonos" mokyklos istorijos mokytoja - metodininkė I. Vincekienė, rodydama nuotraukas, dokumentus, knygas, ekspozicijose išdėliotus daiktus keliavo su mokiniais mokyklos istorijos keliu, nuo jos įkūrimo iki šių dienų. Mokiniai smalsiai vartė albumus, apžiūrinėjo nuotraukas, džiaugėsi atpažinę pažįstamus veidus. Ne mažiau dėmesio susilaukė ir anksčiau dėvėtos mokyklinės uniformos, mokykliniai vadovėliai, įvairūs senoviniai namų apyvokos rakandai.
Pamokos pabaigoje mokiniai dėkojo už įdomią pamoką ir suprasdami įvairių istorinių šaltinių vertę, mokyklos muziejui padovanojo 1933 metais išleistą istorijos vadovėlį.

004.jpg 009.jpg 013.jpg 020.jpg