212Birželio 3 dieną nuo 8 valandos ryto specialiojo ugdymo skyriuje šurmuliavo vaikai. Šią dieną turėjo vykti sporto šventė. Ji prasidėjo 8.30 valandą. Nešdami sportinį inventorių keliavome į „Revuonos" mokyklos sporto aikštyną.
Šventėje dalyvavo 13 6-10 klasių mokiniai, mokytojai, mokyklos administracija. Netradicinės penkiakovės rungtyse galėjo jėgas išbandyti visi norintieji, nes rezultatai buvo skaičiuojami tarp berniukų ir tarp mergaičių.
Susumavus visų penkių rungčių rezultatus mergaičių grupėje I vietą iškovojo Ieva Juozaitytė 8s klasė, II - Aistė Kazlauskaitė 6s klasė , III – Reda Juozaitytė 9s klasė. Tarp berniukų nepralenkiantis buvo Virgintas Čekas 10s klasės, antras liko Saulius Sadonis 7s klasė ir trečias liko Tautvydas Savickas 7s klasė.

Po netradicinės penkiakovė vyko estafečių varžybos. Iš visų vaikų buvo sudarytos dvi komandos. Čia liejosi daug emocijų, pykčių bei paskatinimo. Tačiau nugalėjo draugystė. Pabaigoje buvo žaidžiamas krepšinis bei kirstukas.
Sporto šventės pabaigoje vyko apdovanojimai ir buvo valgomi saldūs prizai, visi laimingi išskyrėme.

203.JPG 212.JPG 214.JPG 219.JPG 221.JPG 226.JPG 237.JPG