IMG 7294Kovo 24 dieną, po pamokų Prienų „Revuonos" pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriuje vyko šaškių varžybos. Jose galėjo dalyvauti visi norintys mokiniai bei šios mokyklos darbuotojai. Į varžybas susirinko 15 mokinių 5 – 10 klasių.

Visi mokiniai pradėjo varžybas puikiai nusiteikę, susikaupę, norėdami nugalėti. Tačiau varžybose ne visiems šypsosi sėkmė- vieni laimi, kiti pralaimi. Geriausiai sekėsi 8s klasės mokiniui Lukui Kubiliui ir 5s klasės mokinei Neringai Juozaitytei. Jie abu iškovojo pirmąsias vietas, nes žaidžiant tarpusavyje susitikimas baigėsi lygiosiomis. Kiek prasčiau pasisekė 8s klasės mokinei Viktorijai Šuvalskaitei - ji užėmė antrąją vietą. Trečioje vietoje liko 7s klasės mokinys Saulius Sadonis.
Visi dalyvavę varžybose mokiniai buvo apdovanoti prizais, taigi nusiminusių neliko nei vieno. Po varžybų mokiniai džiaugėsi savo pasiektomis pergalėmis ir mokytojos dovanotais saldumynais.

IMG_7292.JPG IMG_7293.JPG IMG_7294.JPG