DSCF1857Rugsėjo 15 dieną Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 1a klasės mokiniai sulaukė svečių iš Prienų policijos komisariato. Pirmokėlius aplankė kelių policijos inspektorė Laima Laukaitytė. Ji pravedė pamokėlę, kurios tikslas – ugdyti vaikų saugaus eismo įgūdžius. Policininkė pasakojo, kaip saugiai pereiti gatvę perėjose ir keliuose, kur perėjų nėra. Mokė, kaip kartu su tėveliais aptarti, prisiminti svarbias saugaus eismo taisykles. Visi kartu išmoko, kur ir kaip segėti atšvaitus. Mokiniai aktyviai dalyvavo pamokėlėje, uždavinėjo klausimų, dalijosi savo patirtimi.

Baigdama inspektorė Laimutė padovanojo kiekvienam po atšvaitą ir palinkėjo tapti kultūringais eismo dalyviais, saugoti save ir padėti kitiems, nes brangiausias pasaulyje turtas - žmogaus sveikata ir jo gyvybė.

DSCF1857.JPG DSCF1867.JPG DSCF1873.JPG