20150331 14062620150331 140657Kasmet Prienų „Revuonos" pagrindinė mokykla prisijungia prie „Vaikų linijos" inicijuojamos akcijos „Savaitė BE PATYČIŲ", kuri yra skirta didinti visuomenės sąmoningumą apie patyčių problemą. Šiais metais akcijai skirta veikla ir renginiai vyko kovo 23-27 dienomis.
Mūsų mokykloje, kaip ir visoje Lietuvoje, šiais metais buvo stengiamasi atkreipti dėmesį į internetinių patyčių problemą. Vyko klasės valandėlės apie draugystę, iš anglų kalbos išverstas ir pradinių klasių mokiniams pritaikytas lavinamasis plakatas "Top 10 interneto taisyklių", buvo platinami informaciniai lankstinukai apie elektronines patyčias, tėvų susirinkimas 5 klasės mokiniams, integruotos etikos pamokos ir kitos veiklos bei renginiai.