IMG 7662IMG 7634Renginių, skirtų mūsų šalies Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui paminėti, ciklą ,,Revuonos'' pagrindinės mokyklos mokiniai baigė koncertu ,,Dainuoju Lietuvai''. Į mokyklą kovo 19 dieną atvyko svečių iš Prienų globos namų. Draugystė su šiais socialiniais partneriais užsimezgusi jau seniai, bet globos namų gyventojai mūsų mokykloje svečiavosi pirmą kartą. Kartu su jais viešėjo svečiai iš Austrijos bei Portugalijos, kurie globos namuose dirba savanoriais. Atvykusieji apžiūrėjo mokyklą, domėjosi veikla, mokinių pasiekimais, edukacinėmis erdvėmis, lankėsi mokyklos P. Garmaus vardo muziejuje, susipažino su ekspozicijomis, kurias pristatė pradinių klasių mokytoja Virginija Abramavičienė, šiuo metu kuruojanti muziejaus veiklą.

Renginio režisierė ir vedėja muzikos mokytoja Valė Gustaitienė pakvietė visus į aktų salę dar kartą daina, šokiu pasveikinti Lietuvą. Po sveikinimo žodžio, kurį tarė mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė, susirinkusieji klausė Prienų globos namų folklorinio ansamblio ,,Kvietkelis'' atliekamų dainų. Koncertinę programą tęsė mokyklos 5-8 klasių mokiniai. Susitikimo metu globos namų gyventoja Genutė Plentienė pasidalino prisiminimais, ką teko patirti ir išgyventi tremtyje. Girdėdami Tėvynei skirtus gražiausius žodžius, šiltus užsieniečių atsiliepimus apie mūsų šalį, jos gerus žmones, sustiprinome savo istorinę atmintį, įtvirtinome suvokimą, kad Lietuvos nepriklausomybė atkurta tam, kad mes gyventume, kad galėtume mokytis, kurti, dirbti, džiaugtis. Džiaugtis pavasariu ir savo mokyklos pasiekimais. Renginio pabaigoje svečiams buvo įteikti mokytojų Rasos Uleckienės ir Vilmos Glaveckienės pagaminti velykiniai suvenyrai. Manome, kad renginys taps tradiciniu, o mokiniai kurs Lietuvos ateitį- gražią, stiprią, tokią, kurioje gera gyventi ir dirbti.