DSC 40962014 m. spalio 9 d. mokykloje vyko dviejų projektų užbaigimo šventė. Pirmasis, tai I*EARN klubo suorganizuotas ir Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazijos koordinuojamas projektas „Vardų siena". Pagrindinė projekto idėja: bendraujant ir bendradarbiaujant su šalies mokyklomis bei kitų šalių jaunimu, susipažinti su skirtingų tautų vardais, jų reikšmėmis bei jų kilme.

Projekte dalyvavo aštuntos ir dešimtos klasės mokiniai. Jie susipažino su savo vardų kilme ir papasakojo apie juos bendraamžiams užsienyje. Tai pat meninėmis priemonėmis savo vardo raidžių sudėliojo jiems aktualų šūkį „Tinginį ir triukšmą palik laukia". Darbai buvo atlikti naudojant skirtingas priemones. Dešimtokai kūrė keramikines raides, o aštuntokai panaudojo savo rankas ir guašą. Pastarųjų darbas sulaukė didelio pasisekimo Katare vykusioje I*EARN konferencijoje. Mokiniams padėjo mokytojos: dailės Rasa Uleckienė ir Aušra Deltuvienė, kalbų Vytautė Kurtovienė, Vidutė Kuzmauskienė ir Loreta Vainalavičiūtė, informacinių technologijų Rasa Alaburdienė.
Antrasis, tai mokyklos metodinės tarybos suorganizuotas projektas „Prienai įvairiais metų laikais". Projektas vyko metus. Projektu siekėme, kad vaikai domėtųsi Prienų krašto istorija ir dabartimi ir ją atvaizduotų įvairiomis priemonėmis. Iš mokinių pateiktų darbų buvo suorganizuota paroda, kuri papuošė mokyklos erdves. Projekte dalyvavo mokiniai iš bendrojo lavinimo, jaunimo klasių bei specialiojo skyriaus. Jie piešė, fotografavo, rašė ir kūrė pristatymus. Pačių geriausių darbų autoriams Prienų seniūnas Algimantas Matulevičius įteikė padėkos raštus, o mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė – edukacinę išvyką į Naravuose įsikūrusį žirgyną. Prienų seniūnas pasidžiaugė, jog mokykla organizuoja daug projektų ir renginių, o ypač smagu, kad mokiniai džiaugiasi gyvendami Prienuose ir juos garsina savo darbais.