DSCF5770Birželio 23 dieną pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai buvo įteikti 35 „Revuonos" pagrindinės mokyklos mokiniams. Dešimtokus su jų pirmuoju dokumentu pasveikino mokyklos direktorė I. Balčiukynienė ir dešimtos klasės auklėtoja V. Kuzmauskienė. Mokiniams, kurie įdėjo daug pastangų mokydamiesi, aktyviai dalyvaudami mokyklos renginiuose , juos organizuodami bei garsindami mokyklos vardą, buvo įteikti padėkos raštai . Padėkota ir tėvams už rūpestį bei bendradarbiavimą su mokykla. Įteikdama pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus mokyklos direktorė pasidžiaugė Povilo Bendinsko rezultatais, kuris mokėsi vienais dešimtukais ir labai gerai išlaikė egzaminus. „Revuoną" jam primins puodelis su mokyklos simbolika. Apie save prisiminimą paliko ir mokiniai, padovanodami mokyklai tris žaliuojančius medelius, kuriuos po pažymėjimų įteikimo ceremonijos pasodino mokyklos vidiniame kiemelyje.

DSCF5740.JPG DSCF5754.JPG DSCF5755.JPG DSCF5758.JPG DSCF5766.JPG DSCF5770.JPG DSCF5782.JPG DSCF5786.JPG DSCF5787.JPG DSCF5792.JPG