IMG 0677Pagaliau dar vieni mokslo metai užvėrė klasių duris ir pakvietė visus 6-10 kl. mokinius ir mokytojus į šventę. Mokslo metų užbaigimo šventė – šventė, kuri kasmet keičia savo formas. Tądien linksmai ir turiningai atsisveikinama su mokiniais ir palinkima turiningų vasaros atostogų.
Mūsų mokykloje svarbiausi šią dieną buvo dešimtokai (juos mes tuojau išleisime iš mokyklos), tačiau ir kitiems dėmesio netrūko. Šventė prasidėjo 7a kl. mergaičių drabužių kolekcijos, skirtos respublikinio madų festivalio „Kūrybos oazė" 10-ečiui, demonstravimu. Vėliau mokyklos direktorė I. Balčiukynienė pasveikino mokinius su atėjusiomis atostogomis, aptarė praėjusius mokslo metus, pasidžiaugė rezultatais. Direktorė kartu su pavaduotoja D. Skučiene įteikė mokiniams padėkos raštus už puikų ir labai gerą mokymąsi, už puikų mokyklos lankomumą, už pasiekimus įvairiuose konkursuose, projektuose, sportinėse varžybose.

Dailės mokytoja metodininkė Aušra Deltuvienė kartu su direktore mokiniams, lankiusiems kryptingo meninio ugdymo užsiėmimus, įteikė dailės kryptingo meninio ugdymo programos baigimo pažymėjimus. Susirinkusius dainomis pasveikino mergaičių ansamblis, vadovaujamas muzikos mokytojos V. Gustaitienės.
Visi įspūdžių ir geros nuotaikos lydimi išskubėjo pasitikti vasarą.

DSCF5654.jpg DSCF5656.jpg DSCF5658.jpg DSCF5659.jpg DSCF5661.jpg DSCF5662.jpg DSCF5664.jpg IMG_0670.jpg IMG_0672.jpg IMG_0673.jpg IMG_0677.jpg IMG_0679.jpg IMG_0681.jpg