DSC 2554Birželio 4 dieną, 8-9 klasių mokiniams, mokslininkė stažuotoja Ona Lukoševičienė iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Mechanikos mokslo instituto skaitė paskaitą „Gamtos ir tiksliųjų mokslų integracija". Paskaitoje buvo pateiktos gamtos ir tiksliųjų mokslų sąsajos su pastatų ir statinių patikimumo vertinimu ir prognozavimu. Mokslininkė stažuotoja pasakojo apie pastatų ir statinių konstrukcijas ir jų visumą, apie pastatus veikiančias pavojingas apkrovas, bei apie pastatų ir statinių griūtis, bei jų priežastis.

DSC 2559Mokslininkė stažuotoja labai vertina podoktorantūros stažuotės suteiktas galimybes. Podoktorantūros stažuotės finansuojamos pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos, Mokslininkų ir kitų tyrėjų mobilumo ir studentų mokslinių darbų skatinimo priemonės (VP1-3.1-ŠMM-01) įgyvendinamą projektą "Podoktorantūros (post doc) stažuočių įgyvendinimas Lietuvoje".