0342013-2014 mokslo metais Prienų „Revuonos" pagrindinės mokyklos pirmokai įsijungė į viešosios įstaigos „Vaiko labui" sukurtos ankstyvosios prevencijos programos „Įveikiame kartu" įgyvendinimą.
Dalyvaudami programoje „Įveikiame kartu" 1a klasės mokiniai mokosi susivokti savo jausmuose, įžvelgti sunkius jausmus sukėlusias priežastis, savarankiškai ieškoti ir rasti išeitis kebliose situacijose, vis daugiau problemų gebėti įveikti savo jėgomis, bet ir neužsisklęsti savyje, o kreiptis pagalbos ir padėti aplinkiniams. Programa moko mokinius įveikti kasdienius sunkumus, ieškoti būdų susitvarkyti su savo jausmais, įtvirtina vaiko gebėjimą naudotis parama ir ją teikti.

Emblema2011-2012 mokslo metais Prienų „Revuonos“ vidurinės mokyklos pirmokai  įsijungė į  viešosios įstaigos „Vaiko labui“ sukurtos ankstyvosios prevencijos programos  „Įveikiame kartu” įgyvendinimą . Praėjusiais metais, būdami priešmokyklinukais, dalyvavome programoje „Zipio draugai”. „Įveikiame kartu” mums buvo itin patraukli, nes ši programa lyg „Zipio draugų“ tęsinys, padedantis įtvirtinti pastarojoje vaikų įgytus įgūdžius.