Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: [ROOT]/images/MM-2014-2015/2014-proto musis-birstone

20141202 105431Gruodžio 2 d. Prienų „ Revuonos" pagrindinės mokyklos 10a ir 7 kl. mokinių komandos išvyko į Birštono kultūros centrą dalyvauti protų mūšio „ Kraštas kuriame gyvenu" finaliniame etape.
I ture „ Nemuno kilpų regioninis parkas" moksleiviai atsakė į klausimus apie parko įkūrimo istoriją, gražiausias atodangas, piliakalnius, parke gyvenančius gyvūnus.

II ture „ Prienų kraštas kuriame gyvenu" moksleiviai sužinojo daug įdomių faktų apie Prienų miestą.
III ture „ Birštono kurortas ir jo apylinkės" moksleiviai sužinojo apie mineralinių vandenų savybes, kuo svarbus Birštono piliakalnis, kokios spalvos apibudina kurortą, kas auga Žvėrinčiaus miške.
Po dalyvavimo atrankiniuose turuose geriausiai pasisekė 10 a ir 7 kl. komandoms. Jos buvo apdovanotos simboliniu knygų skirtuku, specialiai pagamintu tik šiam turnyrui. Finaliniame protų mūšio etape dalyvavo 15 moksleivių komandų. Buvo pateikta 50 klausimų apie Prienus, Birštoną ir Nemuno kilpų regioninį parką. Mūsų mokyklos komandos parodė puikias žinias apie savo kraštą. Taip pat įgijo naujų įdomių žinių.