DSCF7507Mūsų mokykla dalyvauja respublikiniame konkurse ,, Darni mokykla". Mūsų pagrindinis tikslas- kuo daugiau sutaupyti vandens ir elektros energijos mokykloje. Į šį konkursą įsitraukė daug mokinių. Vieni ant elektros jungiklių ir prie vandens čiaupų gamino lipdukus, kiti per integruotas pamokas pagamino lankstinukus,treti puošė eglutę su žaisliukais,kurie buvo pagaminti iš nenaudojamų elektros lempučių.Visuose mokinių darbeliuose atsispindėjo kaip ir kodėl reikia taupyti elektros ir vandens energiją.

Šiam konkursui neliko abejingi ir mūsų mažieji mokinukai. Jie buvo pakviesti dalyvauti piešinių konkurse ,, Lempiuko šeimyna" ir ,, Vandens lašelio kelionė". Piešinių konkurse dalyvavo 2a, 2b, 3b, 4a ir 5 klasės mokiniai. Šiame piešinių konkurse sudalyvavo ir mūsų mokyklos socialiniai partneriai – lopšelio darželio ,, Pasaka" vaikai. Visų vaikų atlikti darbeliai orginalūs, kūrybingi, spalvingi. Piešinių paroda vyksta pradinukų korpuse prie mokyklos bibliotekos. Kviečiame ją aplankyti.

DSCF7504.JPG DSCF7505.JPG DSCF7507.JPG DSCF7508.JPG DSCF7509.JPG DSCF7510.JPG DSCF7511.JPG DSCF7512.JPG